Psichiatras Psichologas Internetu

Psichiatro konsultacija internetu

Kam skirta?

Dažniausiai psichiatro konsultacija internetu renkasi užsienyje ar kitame mieste gyvenantys, daug dirbantys ar keliaujantys, bei norintys išlaikyti visišką konfidencialumą žmonės.

Kodėl internetu?

Konsultacija internetu visiškai nesiskiria nuo konsultacijos klinikoje. Vienintelis skirtumas – pacientas nėra fiziškai atvykęs į kliniką. Psichiatro konsultacija internetu suteikia galimybę gauti profesionalią pagalbą gimtąja kalba, kad ir kur bebūtumėte.

Kaip tai vyksta?

Sutartu laiku prie Jūsų Skype paskyros prisijungia gydytojas-psichiatras. Po konsultacijos, sutariate su gydytoju patogiausią receptų atsiėmimo būdą ir aptariate tolimesnį gydymo planą.

Psichologo konsultacija internetu

Tyrimais įrodyta, kad psichologo konsultacijų internetu efektyvumas niekuo nesiskiria nuo psichologo konsultacijų klinikoje. Kai kuriais atvejais, turint subtilesnių problemų, tokių kaip prievartos išgyvenimas, turint seksualinių sutrikimų, gėdijantis savo sutrikimų ar pan., konfidencialus konsultavimasis internetu gali būti efektyviausia pagalba.

Priklausomai su situacijos sudėtingumo, psichologas ir pacientas susitaria dėl sesijų skaičiaus. Pradžioje mes siūlome bent 5 sesijų paketą tam, kad būtų galima įvertinti progresą.

Licenzijuoti specialistai

LotusMedica privačioje klinikoje Kaune dirba kvalifikuoti suaugusių psichiatrai, vaikų psichiatrai, vaikų ir paauglių psichiatrai, psichologai, vaikų psichologai, socialiniai darbuotojai. Skaiyti plačiau apie mūsų specialistus

Konsultuojame lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Informacija apie paslaugų kainas

Registracija:

Telefonu: +370 696 59955