Vaikų ir paauglių psichiatrai


Viktorija Milienė

Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė

Konsultuoju vaikus, paauglius ir jų tėvus/globėjus. Stengiuosi suteikti kvalifikuotą pagalbą kenčiantiems dėl įvairių psichikos sutrikimų, esant reikalui skirti medikamentus, gydyti bendradarbiaujant su šeima. Esant kompleksinės pagalbos poreikiui dirbu komandoje su kitais specialistais. Noriai atsakau į tėvų klausimus, padedu ieškoti prisitaikymo ir pilnesnio gyvenimo būdų.

Išsilavinimas/patirtis

2000-2007 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija

2007-2017 m. įgyta gydytojo vaikų - paauglių psichiatro kvalifikacija

Savanorystė "Vaikų linijoje"

Diana Vasčekienė

Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė

Esu gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė. Dirbu Marijampolėje, ambulatorinėje grandyje ir LSMUL Kauno klinikose. Kauno klinikose darbas yra įvairaus pobūdžio – tenka dirbti stacionare, ambulatorijoje, dienos stacionare, konsultuoti skubios pagalbos skyriuose, susidurti su sudėtingais klinikiniais atvejais, kas teikia visapusiškos patirties gydant pacientus.

Vaikų psichikos sutrikimų gydyme labai svarbios yra nemedikamentinės gydymo priemonės, kas paskatino mane toliau gilinti žinias ir studijuoti psichoanalitinės psichoterapijos studijų programoje.

Dirbant su vaikais ir jų šeimomis, stengiuosi išklausyti, kurti bendradarbiaujantį ryšį, įsigilinti į problemas, kad būtų galima rasti tinkamiausią pagalbą konkrečiam vaikui.

Išsilavinimas / tobulinimasis:

2004 – 2010 m. įgyta medicinos gydytojo kvalifikacija

2011 – 2017 m. įgyta gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro kvalifikacija

2019 – dabar (paskutiniai studijų metai) - Kauno Psichoanalizės ir Psichoterapijos Studijų Draugijos ir Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto Podiplominė studijų programa. Psichoterapija.

Darbo patirtis:

2017 04 – dabar VšĮ Marijampolės PSPC, Gydytoja Vaikų ir paauglių psichiatrė

2017 08 – dabar LSMUL Kauno klinikos psichiatrijos klinika, gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė

2018 m. Respublikinis priklausomybės ligų centras, Kauno filialas, vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyrius, Gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė