Psichologai, psichoterapeutai

Psichologas Ingrida Nauburaitienė

Ingrida Nauburaitienė

Medicinos psichologė

Mano darbo tikslas - padėti žmogui geriau susivokti savame gyvenime, skatinti pastebėti gyvenimo teikiamas galimybes, įžvelgti sunkumus ir/ar prieštaravimus. Padedu žmogui susigaudyti savo noruose ir troškimuose, atrasti prasmę kasdieninėje veikloje. Skatinu ieškoti naujų elgesio būdų, kurie padėtų geriau jaustis esamoje situacijoje, bendravime išgirsti vienam kitą. Tikiu, kad kiekvienas žmogus savyje turi stiprybės įveikti iššūkius. Gebu priimti kiekvieną žmogų kaip unikalų, su jo pasiekimais, vertybėmis ir trūkumais.

Išsilavinimas/patirtis

2010 įgyta VDU psichologo kvalifikacija

2017 įgyta VDU sveikatos psichologo kvalifikacija

LSMU vienerių metų podiplominės studijos "Nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant kognityvinę – elgesio terapiją "

Nuo 2018 m. Psichoterapijos studijos Kauno Geštalto Institute (baigtas pirmas psichoterapinių studijų kursas)

Trejų metų savanorystė "Vaikų linijoje"

Sandra Dulinskienė

Medicinos psichologė, vaikų ir paauglių psichologė

Esu sveikatos psichologė, šiuo metu studijuoju analitinę psichoterapiją. Kiekvieno žmogaus gyvenime svarbūs veiksniai yra gijimo, augimo ir brendimo procesai. Savireguliacijos, prisitaikymo ar saviraiškos procesai yra neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis, nepriklausomai nuo to, ar tai yra vaikas, paauglys, ar suaugęs žmogus.

Norint psichologiškai sustiprėti, įgyti daugiau pasitikėjimo ar išsilaisvinti nuo varginančio nerimo, norint gerinti santykius su artimaisiais, kol jie dar šalia, svarbu ieškoti pagalbos dabar, kad rytojus taptų bent truputį šviesesnis ir džiugesnis.

Konsultuoju vaikus, paauglius ir suaugusius žmones, atlieku psichodiagnostinius tyrimus.

Išsilavinimas/ patirtis

2007 m. LKKA įgytas psichologo bakalauro laipsnis

2010 m. VDU įgytas sveikatos psichologijos magistro laipsnis

2009 m. Intelekto struktūros testas (I-S-T 200R, Wilde intelekto testu (WIT), Praktinio techninio supratimo testu (PTV), Vilniaus universitetas.

2013 m. Vaikų ir paauglių piešinių psichodinaminis interpretavimas, Vilniaus universitetas.

2013 m. Gabių mokinių atpažinimas: standartizuotų BIS-HB ir TCT-DP testų taikymas, Vilniaus universitetas.

2013 m. NEO PI-R, NEO-FFI mokymai, Vilniaus universitetas.

2013 m. Kompleksinis nerimo sutrikimų ir depresijos gydymas naudojant kognityvinę – elgesio psichoterapiją, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas.

2015 m. WISC-III vaikų intelekto vertinimo skalės, WASI mokymai, Vilniaus universitetas.

2016 m. Suaugusiųjų klinikinis psichologinis vetinimas, Praktinės psichologijos studijų centras, Vilniaus universitetas.

2020 m. Pradinių psichoterapinių įgūdžių mokymo kursai (grindžiama geštaltinės psichoterapijos ir Jungo analitinės psichologijos teorija ir praktika), Lietuvos analitinės psichologijos asociacija

Žaneta Žalkauskaitė

medicinos psichologė, paauglių psichologė

Esu medicinos psichologė. Dirbti su paaugliais pradėjau prieš tryliką metų. Nuo pat pirmų darbo dienų pradėjau aktyviai domėtis paauglių ir šeimos santykių psichologija. Paauglių konsultavimas apima ne tik jaunuolio emocijas, išgyvenimus, bet ir santykius su bendraamžiais ir šeima, todėl savo darbe į pagalbos procesą stengiuosi įtraukti visą šeimą.

Šiuo metu dirbu komandoje su gydytoju psichiatru (pirminės konsultacijos, diagnostika), vedu grupinius ir individualius psichologo užsiėmimus, lektoriauju priklausomybės ligų tematika. Respublikiniame priklausomybių ligų centro Kauno filiale dirbu vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriaus vedėja bei ambulatorinio skyriaus medicinos psichologe.

Išsilavinimas/ patirtis

LSU įgytas reabilitacijos bakalauro ir magistro laipsnis

VDU įgytas sveikatos psichologijos bakalauro ir magistro laipsnis